Nail Corrector Pen

De Nail Corrector Pen van Faby is een essentiële tool voor perfecte nagels, doordrenkt met een zachte, acetonvrije nagellakremover om snel en nauwkeurig foutjes te corrigeren.

Op voorraad

Omschrijving / Nail Corrector Pen

Maak kennis met de Nail Corrector Pen van Faby, een must-have voor iedereen die graag een foutloze manicure heeft. Deze handige pen is gevuld met Faby’s delicate, acetonvrije nagellakremover, ideaal voor het corrigeren van kleine foutjes op nagels en nagelriemen zonder de huid te irriteren. De pen wordt geleverd met een reservetip en een navulling, zodat je altijd klaar bent voor een snelle touch-up. Het perfecte gereedschap voor zowel thuisgebruik als professionele salons.

De keuze van beauty professionals

  • Bevat een zachte, acetonvrije nagellakremover, veilig voor nagels en huid
  • Precisiepunt voor het nauwkeurig verwijderen van foutjes rond de nagelriemen
  • Inclusief reservetip en navulling voor langdurig gebruik
  • Ideaal voor snelle en effectieve correcties tijdens manicurebehandelingen

Hoe te gebruiken

  • Gebruik de pen om overtollige nagellak rond de nagels en nagelriemen voorzichtig te verwijderen
  • Vervang de tip indien nodig voor een frisse start
  • Navulbaar design zorgt voor langdurig en duurzaam gebruik

Eigenschappen

  • Inhoud: Pen met nagellakremover, reservetip, navulling
  • Formule: Zonder aceton
  • Verpakking: Penformaat voor gemakkelijk gebruik en transport

Omschrijving / Nail Corrector Pen

SKUFAB-TPC001
MerkFaby
barcode8053676332465
ingredienten

Updates in de ingrediëntenlijst kunnen voorkomen; zorg ervoor dat u de verpakking raadpleegt voor de meest actuele gegevens en neem contact met ons op als u meer wilt weten.
Alcohol Denat, Butyl Acetate, Isopropylalkohol, Aqua, Ethyl Acetate, Parfum, Caprylic/Capric, Triglyceride, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Trilinolein, Triolein, Tripalmitin, Tristearin, Triarachidin, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Tocopherol, Linalool, Amyl Cinnamal, Geraniol, Heliantus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Citronellol, Hexyl Cinnamal

Meer weten over dit product?

Onze professionals staan klaar om je alles te vertellen over het gebruik, tips en het combineren van onze producten. Maak ook kennis met dé Beautyleverancier Academy! CONTACT