Rite S3: Regenerating face serum
Op voorraad
Omschrijving / Rite S3: Regenerating face serum
Het rijke en melkachtige S3: Regenerating Face serum is geïnspireerd op de schoonheidsrituelen van de prinsessen van het Oosten. De huid wordt verstevigd, herwint de elasticiteit en jeugdigheid van uw huid.
That’s why we love it!
Samengesteld uit cactusvijgolie, bekend om zijn anti-aging vitamine E-gehalte, en arganolie, rijk aan antioxidanten, helpt S3 Serum voor de rijpe huid de eerste tekenen van veroudering te bestrijden. De natuurlijke werkzame stof Bioplasma hydrateert en regenereert de huid intensief.
Het serum is te combineren met:
The BB glow complexion enhancer SPF20. Een BB cream die verzorging & make-up combineert. Het egaliseert de huid en bevat een zonnefilter om de huid te beschermen.
How to apply:
Breng 's morgens en' s avonds 4 druppels serum aan op je gezicht. Masseer zachtjes je gezicht en hals met cirkelvormige bewegingen.
Je kunt het serum ook mengen met je SLA Paris foundation.
Ingrediënten:
- Prickly Pear & Argan Oil
- Bioplasma
- Pro-vitamin B5
- Hyaluronic Acid
Omschrijving / Rite S3: Regenerating face serum
SKU | 30003-1 |
---|---|
Merk | SLA Paris |
barcode | 3593910300034 |
