Eye Shadows Micronized Refill - Milky way
Dankzij hun gemicroniseerde, zijdeachtige en ultra-gepigmenteerde textuur, zorgen deze oogschaduws voor een intense en diepe look met een onvergelijkbare zachtheid. Refill voor het mono, duo en trio magnetic system oogschaduw doosje van SLA Paris.
Op voorraad
Omschrijving / Eye Shadows Micronized Refill - Milky way
Beschrijving:
Dankzij hun gemicroniseerde, zijdeachtige en ultra-gepigmenteerde textuur, zorgen deze oogschaduws voor een intense en diepe look met een onvergelijkbare zachtheid.
That’s why we love it!
- Een intense en extra langdurige parelachtig resultaat
- De oogschaduw kan gebruikt worden als schaduw of modeler
- Matte finish
- Gemicroniseerde textuur, ultrafijn en langdurig
- Intense en diepe look
- Intens en extra langdurig resultaat
HOW TO apply
Voor een nog intensere en duurzamere afwerking breng je vooraf de SLA Paris fixeer basis aan. Breng schaduw aan op de oogleden en blend de donkere tint naar de buitenkant van het ooglid toe met een schuine blending brush. Droog gebruikt, bieden ze een licht, natuurlijk en poederachtig resultaat. Bevochtigd wordt de textuur romiger en is het resultaat intenser.
Eigenschappen
- Magnetgrip System Magnetisch navulsysteem
- Professioneel resultaat
- ultra zacht en geven een fluweelzachte touch
Omschrijving / Eye Shadows Micronized Refill - Milky way
SKU | 79003-1 |
---|---|
Merk | SLA Paris |
barcode | 3593910790033 |
