Hydro+ Peel-Off Mask (5 stuks)
Op voorraad
Omschrijving / Hydro+ Peel-Off Mask (5 stuks)
Dit product op poederbasis bevat alginaat en moet eerst met water worden gemengd voordat deze op de huid wordt aangebracht. Er treedt een natuurlijke reactie op waardoor het poeder in een modellerend masker verandert. Peel-off maskers passen perfect op het gelaat en dwingen actieve ingrediënten diep in de huid te dringen.
Dit alginaat masker helpt de huidtextuur en het uiterlijk van de huid te verbeteren en roodheid en huidirritatie te verminderen. Daarnaast heeft het masker een positief effect op de hydratatie en stevigheid van de huid. Alleen voor professioneel gebruik.
Gebruik
- Voeg 60 ml lauwwarm water toe aan het masker en meng dit een minuut tot er een homogeen mengsel ontstaat.
- Breng het masker met een spatel direct aan op de huid, vermijd de oogcontouren. Start met applicatie op de wangen daarna voorhoofd, neus en kin. Laat het masker 20 minuten inwerken.
- Verwijder het masker in één geheel van het gelaat, begin hierbij met het losmaken van de contouren van het masker. Verwijder evt. restjes met een vochtig wattenschijfje. Vervolg je behandeling.
Huidtype
Geschikt voor alle huidtypes
Omschrijving / Hydro+ Peel-Off Mask (5 stuks)
SKU | FC4270 |
---|---|
Merk | Francie Cosmetics |
barcode | 8719699741256 |
Inhoud | 100 gram |
