Clug Brush N°14

Clug Brush N°14 Extreem zachte clug brush ontworpen om oogschaduw en sprankelende parelmoer te verduisteren en te vermengen. Hiermee kunt u perfecte vervagingen op het ooglid creëren.

Op voorraad

€ 13,85
Excl. BTW: € 11,45
€ 5,73 Excl. BTW:
  € 6,93 Incl. BTW:

Op werkdagen < 15u besteld morgen bezorgd

  • Kies zelf een leverdag of afhaalpunt.

  • +15 jaar ervaring in de beautybranche

  • Gratis verzending vanaf € 50 (NL/BE)

  • Service en ondersteuning voor salons

Omschrijving / Clug Brush N°14

Clug Brush N°14

Extreem zachte clug brush ontworpen om oogschaduw en sprankelende parelmoer te verduisteren en te vermengen. Hiermee kunt u perfecte vervagingen op het ooglid creëren.

Pro-tips:

De schuine snit van de haren maakt het mogelijk om verrassende mengsels te creëren langs het bovenste ooglid.

Voor perfecte hygiëne en om de kwaliteit en prestaties van uw borstels te behouden, vergeet niet om ze regelmatig schoon te maken met de specifieke borstelreiniger Serge Louis Alvarez.

Samenstelling:

Borstel met natuurlijke haren van zeer zachte, flexibele en resistente marter

Omschrijving / Clug Brush N°14

SKU89914-1

Meer weten over dit product?

Onze professionals staan klaar om je alles te vertellen over het gebruik, tips en het combineren van onze producten. Maak ook kennis met dé Beautyleverancier Academy! CONTACT